اطلاعیه مهم پذیرش بدون_آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد 1399


با سلام
دانشگاه ایوان کی (گروه علوم ورزشی)مطابق با آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد (ابلاغیه شماره 77948/21 مورخ 05/05/93 وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ) ، اصلاحیه شماره 47820/21 مورخ 16/03/94  و اصلاحیه شماره 140036/2 مورخ 04/07/95 ، در  رشته / گرایش های مقطع کارشناسی ارشد زیر که در سال تحصیلی 1400-1399 دارای سهمیه پذیرش از طریق کنکور سراسری هستند ، از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته ، با لحاظ نمودن شرایط (در ادامه آورده شده است) بدون_آزمون دانشجو می پذیرد .
 امتیاز مهم
برای حمایت از دانشجویان مستعد و با توجه به تصمیم هیأت مؤسس دانشگاه ، تمامی پذیرفته شدگان در این شیوه درحین تحصیل ملزم به پرداخت شهریه نخواهند_بود و شهریه تحصیلی از آنها بخشی در قالب وام صندوق رفاه دانشجویان و الباقی پس از فارغ التحصیلی در قالب چند قسط دریافت خواهد شد.

متقاضیان محترم  حدأکثر تا 20 شهریور 99 فرصت دارند  تا فرم درخواست  (درادامه آورده شده )  را دانلود و پس از تکمیل اطلاعات و امضای آن  به آی دی تلگرامی گروه آموزشی مربوطه ارسال نمایند. ظرفیت پذیرش برای هر رشته 2 نفر می باشد. به درخواست هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد
مشخصات رشته های کارشناسی ارشد گروه علوم ورزشی
مدیریت ورزشی-مدیریت راهبردی در سازمانهای ورزشی
روانشناسی ورزشی
مدیریت ورزشی- مدیریت بازاریابی در ورزش
مدیریت ورزشی-مدیریت اوقات فراغت و ورزش های تفریحی

پیوست ها
نوشته شده توسط کارشناس گروه تربیت بدنی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹