(اطلاعیه مهم ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد (سوابق تحصیلی


شرایط و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی  ورودی بهمن 99) مقطع کارشناسی ارشد  دانشگاه ایوان کی

  
دانشگاه ایوان کی به عنوان بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی شرق تهران و جزو دانشگاه های برتر غیرانتفاعی کشور به انتخاب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در مقطع کارشناسی ارشد و در 28 رشته تحصیلی  دانشجو می پذیرد.  آن دسته از داوطلبان پذیرفته شده در مرحله بدون آزمون (بهمن 99) این دانشگاه، می توانند با مراجعه حضوری در یکی از روز های شنبه 20 دی ، یکشنبه 21  دی و  دو شنبه 22 دی ماه  نسبت به ثبت نام نهایی اقدام کنندبا در نظر گرفتن شرایط پاندمی ویروس کرونا، جهت ثبت نام؛ علاوه بر اداره ثبت نام دانشگاه ، دفاتری در تهران و پاکدشت برای رفاه حال شما در نظر گرفته شده‌ است. (مراحعه از ساعت 9 تا 15 عصر)

 

1- آدرس دفتر تهران : خیابان پیروزی -تقاطع اتوبان امام علی(ع) - متروی ابن سینا کوچه مسلسل - پلاک ??? (ساختمان اتو گالری یکه شناس) -طبقه دوم


2: آدرس دفتر پاکدشت: پاکدشت، بالاتر از میدان ساعت، نرسیده به ایستگاه کفش ملی، روبروی بانک توسعه و تعاون، پلاک ??? ، طبقه 3
حضور شخص پذیرفته شده به همراه مدارک زیر در روز ثبت نام الزامی است.

 نکته مهم: به منظور عدم ازدحام و جلوگیری از معطلی مراجعه کنندگان؛ فرم های ضروری که می بایست در روز ثبت نام توسط متقاضی تکمیل شده و در پرونده دانشجو قراگیرد در پیوست همین اطلاعیه آمده است. مقتضی است متقاضیان محترم این فرم ها را طی امروز و فردا پرینت بگیرند و با خودکار تکمیل کنند و در روز ثیت نام که مراجعه می کنند؛ این فرم ها را نیز تحویل دهند. تکمیل همین فرم ها حداقل 1 ساعت زمان می برد.

?  

v      مدارک لازم برای ثبت نام:


1. اصل و یك برگ تصویر مدرک کارشناسی  (مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری که معدل لیسانس درآن قید شده باشد) در صورت حاضرنبودن اصل مدرک فعلا گواهی موقت هم قابل قبول می باشد.


2. اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام صفحات آنها

3.  شش قطعه عکس تمامرخ 4*3 تهیه شده در سال جاری
تبصره: 12 قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری منحصرا برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در دانشگاه، برای آنان معافیت تحصیلی صادر میگردد.

4.  ریز نمرات تأییدشده مقطع کارشناسی دانشجویانی که در مقطع کارشناسی تا حداکثر 30/11/1399  فارغ التحصیل می شوند فرم گواهی معدل را از سایت سازمان سنجش دانلود کرده و پس از تکمیل با تأیید دانشگاه خود به همراه داشته باشند.

 

v     شرایط دانشگاه

1.       دانشگاه ایوان کی در نزدیکترین فاصله با شهر تهران( 55 کیلومتری سه راه افسریه) قرار دارد و درارزیابی اخیر صورت گرفته توسط وزارت علوم در سطح یك قرار گرفته و جزو دانشگاه های برتر غیرانتفاعی کشور محسوب میشود..


2.       دانشگاه ایوان کی با بیش از 16سال سابقه آموزشی در حال حاضر دارای 96 رشته در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی(Ph.D)، حدود 4500 دانشجو و بیش از سیزده هزار فارغ التحصیل می باشد .


3.        این دانشگاه با توجه به نیازکشور از سال1390 فعالیت خود را در زمینه گسترش تحصیلات تکمیلی آغاز کرد و هم اکنون با 3 رشته در مقطع دکتری و 28 رشته کارشناسی ارشد به مسیر خود ادامه می دهد.  با برنامه ریزی صورت گرفته با همکاری اساتید برجسته و به نام، کلیه کلاسها فقط در یك روز (پنجشنبه ها) برگزار می شود. .هم اکنون با توجه به شرایط کرونایی و بخشنامه وزارت عتف تمامی کلاس ها به صورت مجازی و با استفاده از سیستم آموزش الکترونیکی دانشگاه برگزار می  شود.

4.       سرویس رفت و آمد همه روزه از اکثر نقاط تهران و شهرهای اطراف (پاکدشت، شهر ری و کرج)  مهیا می باشد. (در ایام حضوری)v     شرایط و تخفیفات ویژه:

مهم: شهریه دانشگاه کمتر از 60 درصد شهریه دانشگاه آزاد می باشد که امکان تقسیط آن برای دانشجویان وجود دارد. بخشی از شهریه در ابتدای ترم تحصیلی  مابقی به صورت اقساطی  اخذ خواهد شد.
 

      1. دانشجویان در هر ترم از مزایای وام شهریه در چارچوب سهم تخصیصی از صندوق رفاه دانشجویان برخوردارخواهند شد.

   

       2. کلیه  دانشجویان در طول تحصیل تحت پوشش بیمه حوادث قرار خواهند گرفت.

      3. دانشجویان رتبه اول تا سوم هر رشته در هر ترم  ازتخفیف شهریه برخوردار میگردند. (به ترتیب 15 درصد شهریه ، 10 درصد و 5 درصد)

       4. به تمامی افراد شاغل در نیروهای مسلح و فرزندان ایشان تا سقف 20 درصد تخفیف شهریه تعلق می گیرد.

       5. به افراد شاغل در وزارت ورزش وجوانان و فرزندان آنان که در رشته های تربیت بدنی این دانشگاه مشغول به تحصیل      میشوند تا سقف 15 درصد تخفیف شهریه  تعلق می گیرد

      6. دانشجویان با نسبت فامیلی درجه یک(برادری،خواهری،همسری،فرزندی)مادامی که به طور همزمان در این دانشگاه    به تحصیل مشغول باشند، به هر کدام تا سقف25 درصد تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.

      7. دانشجویانی که در دو مقطع متوالی در این دانشگاه تحصیل نمایند از 20 درصد تخفیف شهریه برخوردار می گردند.

      8. به مدال آوران مسابقات ورزشی مطابق دستورالعمل دانشگاه  تا 20 درصد تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.

      9. دانشجویان هر روز از وعده غذایی گرم(ناهار) در سالن غذاخوری مجهزبهره مند می گردند

     10. با هماهنگی که با پایانه شهر ایوان کی صورت گرفته ،سرویس ایاب وذهاب از عمده میادین اصلی تهران و شهرهای مسیر برقرار می باشد. (در ایام حضوری)

     11. دانشجویان از کتابخانه دیجیتال،کارت سلامت،سایت های مجهز رایانه ای و سیستم اطلاعات آموزشی مبتنی بر وب، بهره مند می گردند.

     12. دانشجویان از اینترنت رایگان و دسترسی به منابع و پایگاه های اطلاعات علمی معتبر دنیا بهره مند می گردند.

 

  جهت کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی باامکانات دانشگاه به آدرس زیر بروید.www.eyc.ac.ir/intro.html

 

 

آدرس: سه راه افسریه - اتوبان امام رضا (ع)- بعد از پاکدشت- شهر ایوان کی

تلفن تماس ضروری (از 8 الی14) 31432-023  (با پشتیبانی 30 خط و بدون اشغالی) 

                                      09368408283


مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی


پیوست ها
نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱v