مکان جدید تشکیل پرونده پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 1401


قابل توجه پذیرفته شدگان محترم کارشناسی ارشد دانشگاه ایوان کی که در موعد مقرر (6/12 لغایت 6/15 ) برای ثبت نام مراجعه نکرده اند و یا صرفا "ثبت نام الکترونیکی" انجام داده  ولی مدارک را هنوز تحویل نداده اند:

 

با سلام

    مکان قبلی اعلام شده در تهران دیگر در دسترس نیست و عزیزان می توانند از فردا مورخ 1401/06/16 ساعت 9 صبح لغایت 15 عصر به یکی از مکان های ذیل مراجعه نمایند:


1- دفتر تهران به آدرس: خیابان پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، بین خیابان محصل و عادلی، روبروی مرکز تجاری کوه نور، جنب بانک پارسیان، پلاک 511، واحد6، طبقه سوم

ساعت کار 9  تا 15- تلفن :36600336 و 09300172397

09300172420


2. دفتر پاکدشت به آدرس: پاکدشت-خیابان شهید مطهری-میدان ساعت-روبروی بانک سپه-ساختمان مهران-پلاک 233 طبقه 2 -ساعت کار 9 تا 15    تلفن:36015950


3. دانشگاه ایوان کی به آدرس: ایوان کی- بلوار آیت الله طالقانی - خیابان دانشگاه- مجتمع مرکزی دانشگاه ایوان کی- اداره آموزش


   

     مراحل ثبت نام و مدارک لازم  :


مرحله اول:  ثبت نام اینترنتی     


                                                برای تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اینجا کلیک نمائید.


مرحله دوم:  مراجعه حضوری با در دست داشتن مدارک ذیل

     

1. اصل و یك برگ تصویر مدرک کارشناسی  (مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری که معدل لیسانس درآن قید شده باشد) در صورت حاضرنبودن اصل مدرک فعلا گواهی موقت هم قابل قبول می باشد.


2. اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام صفحات آنها

3.  شش قطعه عکس تمامرخ 4*3 تهیه شده در سال جاری

4.  ریز نمرات تأییدشده مقطع کارشناسی دانشجویانی که در مقطع کارشناسی تا حداکثر 30/07/1401  فارغ التحصیل می شوند فرم گواهی معدل را از سایت سازمان سنجش دانلود کرده و پس از تکمیل با تأیید دانشگاه خود به همراه داشته باشند.

 

           شرایط و امتیازات دانشگاه ایوان کی


1.       دانشگاه ایوان کی در نزدیکترین فاصله با شهر تهران( 55 کیلومتری سه راه افسریه) قرار دارد و درارزیابی اخیر صورت گرفته توسط وزارت علوم در سطح یك قرار گرفته و جزو دانشگاه های برتر غیرانتفاعی کشور محسوب میشود..


2.       دانشگاه ایوان کی با بیش از 17سال سابقه آموزشی در حال حاضر دارای 99 رشته در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی(Ph.D)، حدود 4400 دانشجو و بیش از پانزده  هزار فارغ التحصیل می باشد .


3.        این دانشگاه با توجه به نیازکشور از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه گسترش تحصیلات تکمیلی آغاز کرد و هم اکنون با 3 رشته در مقطع دکتری و 28 رشته کارشناسی ارشد به مسیر تعالی خود ادامه می دهد.  با برنامه ریزی صورت گرفته با همکاری اساتید برجسته و به نام، کلیه کلاسها فقط در یك روز (پنجشنبه ها) برگزار می شود. .

4.       سرویس رفت و آمد همه روزه از اکثر نقاط تهران و شهرهای اطراف (پاکدشت، شهر ری و کرج)  مهیا می باشد. (در ایام حضوری)      مهم: شهریه دانشگاه کمتر از 70 درصد شهریه دانشگاه آزاد می باشد که امکان تقسیط آن برای دانشجویان وجود دارد. بخشی از شهریه در ابتدای ترم تحصیلی و مابقی به صورت اقساطی  اخذ خواهد شد.

 

          5. دانشجویان در هر ترم از مزایای وام شهریه در چارچوب سهم تخصیصی از صندوق رفاه دانشجویان                            برخوردارخواهند شد.


      6. کلیه  دانشجویان در طول تحصیل تحت پوشش بیمه حوادث قرار خواهند گرفت.


     

    7. دانشجویان با نسبت فامیلی درجه یک(برادری،خواهری،همسری،فرزندی) مادامی که به طور همزمان در این  دانشگاه به تحصیل مشغول باشند، به هر کدام تا سقف 25 درصد تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.


       8.  دانشجویان هر روز از وعده غذایی گرم(ناهار) در سالن غذاخوری  مجهز بهره مند می گردند. 


      9 . با هماهنگی که با پایانه شهر ایوان کی صورت گرفته ،سرویس ایاب و ذهاب از عمده میادین اصلی تهران و  شهرهای مسیر برقرار می باشد.


      10.دانشجویان از کتابخانه دیجیتال،کارت سلامت،سایت های مجهز رایانه ای و سیستم اطلاعات آموزشی مبتنی بر           وب، بهره مند می گردند.


     11.دانشجویان از اینترنت رایگان و دسترسی به منابع و پایگاه های اطلاعات علمی معتبر دنیا بهره مند می گردند.


       جهت کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی با امکانات دانشگاه به آدرس زیر بروید.


www.eyc.ac.ir/intro.html

 

 

آدرس: سه راه افسریه - اتوبان امام رضا (ع)- بعد از پاکدشت- شهر ایوان کی

تلفن تماس ضروری (از 8 الی14    :  (31432-023  (با پشتیبانی 30 خط و بدون اشغالی) 

تلفن همراه برای تماس اضطراری  09368408283

آدرس کانال دانشگاه eyc_uni@         

                                                                                                              


مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی

 نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵