(اطلاعیه مهم مربوط به مصاحبه دکتری سه شنبه 18 تیرماه 98 (مدیریت ورزشی


با سلام

به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترمی که در مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه ایوان کی رشته ی "علوم ورزشی-مدیریت ورزشی" پذیرفته شده اند و تا کنون مدارک لازم را به سامانه ایمیل دانشگاه ارسال داشته اند، می رساند: روز مصاحبه ایشان سه شنبه 98/04/18 می باشد. 


نکات مهم :
1. حضور فرد پذیرفته شده حداقل 30 دقیقه قبل از زمان تخصیص داده شده در سالن انتظار (جنب مکان مصاحبه) الزامی است. زمان و مکان مصاحبه برای هر فرد در قالب یک فایل پی دی اف و در روز دوشنبه ساعت 14 به پیوست همین اطلاعیه آورده خواهد شد.
2. تمامی افراد بایستی اصل مدارک ارسالی به همراه یک نسخه کپی از مدارک شان را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند. مخصوصا فرم تکمیل شده و پرینت گرفته شده شماره 1 را حتما به همراه  داشته باشید. 
3. با توجه به اینکه به تمامی سوابق علمی، پژوهشی و بویژه سوابق ورزشی و مربی گری امتیاز داده خواهد شد، متقاضی می بایست تمامی مستندات لازم را به همراه داشته باشد.
4. تحت هیچ شرایطی از فردی که قبلا مدارک لازم را از طریق ایمیل ارسال نکرده باشد و مشخصات وی ثبت نشده باشد، مصاحبه به عمل نخواهد آمد حتی اگر در روز مصاحبه تمامی مدارک را به همراه داشته باشد.
5. برای آشنایی بیش تر با دانشگاه ایوان کی "اینجا" کلیک کنید. 
6. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به کانال های تلگرامی زیر مراجه نمائید.
     کانال تلگرامی دانشگاه ایوان کی    @eyc_uni     کانال تلگرامی "مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایوان کی"         @eycmaster

پیوست ها
نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۶