معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي تحصيلات تکميلي اخبار مهم


(اطلاعيه مهم مربوط به مصاحبه دکتري سه شنبه 18 تيرماه 98 (مديريت ورزشي

با سلام

به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترمي که در مرحله مصاحبه آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) دانشگاه ايوان کي رشته ي "علوم ورزشي-مديريت ورزشي" پذيرفته شده اند و تا کنون مدارک لازم را به سامانه ايميل دانشگاه ارسال داشته اند، مي رساند: روز مصاحبه ايشان سه شنبه 98/04/18 مي باشد. 


نکات مهم :
1. حضور فرد پذيرفته شده حداقل 30 دقيقه قبل از زمان تخصيص داده شده در سالن انتظار (جنب مکان مصاحبه) الزامي است. زمان و مکان مصاحبه براي هر فرد در قالب يک فايل پي دي اف و در روز دوشنبه ساعت 14 به پيوست همين اطلاعيه آورده خواهد شد.
2. تمامي افراد بايستي اصل مدارک ارسالي به همراه يک نسخه کپي از مدارک شان را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند. مخصوصا فرم تکميل شده و پرينت گرفته شده شماره 1 را حتما به همراه  داشته باشيد. 
3. با توجه به اينکه به تمامي سوابق علمي، پژوهشي و بويژه سوابق ورزشي و مربي گري امتياز داده خواهد شد، متقاضي مي بايست تمامي مستندات لازم را به همراه داشته باشد.
4. تحت هيچ شرايطي از فردي که قبلا مدارک لازم را از طريق ايميل ارسال نکرده باشد و مشخصات وي ثبت نشده باشد، مصاحبه به عمل نخواهد آمد حتي اگر در روز مصاحبه تمامي مدارک را به همراه داشته باشد.
5. براي آشنايي بيش تر با دانشگاه ايوان کي "اينجا" کليک کنيد. 
6. براي کسب اطلاعات بيش تر مي توانيد به کانال هاي تلگرامي زير مراجه نمائيد.
     کانال تلگرامي دانشگاه ايوان کي    @eyc_uni     کانال تلگرامي "مديريت تحصيلات تکميلي دانشگاه ايوان کي"         @eycmaster
 
فایل های پیوست
زمان و مکان مصاحبه
نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ 1398/04/16