(اعلام زمانبندی مصاحبه دکتری 1400- (ویژه متأخرین


با سلام

 مصاحبه دکتری 1400 برای متأخرین و غایبین برای هر سه رشته آینده پژوهی، مهندسی صنایع و مدیریت ورزشی، در روز پنج شنبه 10 تیر از ساعت 7:30 صبح و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.نکات مهم:

1. داوطلبان حتما فایل راهنما (پیوست 1) را به دقت بخوانند.  

    

2: افراد طبق لیست (به ترتیب) به صورت جداگانه وارد جلسه مصاحبه می شوند و مادامی که جلسه نفر قبلی به اتمام نرسیده باشد، امکان ورود نفر بعدی وجود ندارد. 


3: به محض اینکه نوبت هر نفر فرا برسد موضوع توسط مدیرجلسه به اطلاع ایشان خواهد رسید. شخص مدیر با همان تلفن موبایلی که توسط داوطلب  اعلام شده است تماس خواهد گرفت. 


4: چون جلسه مصاحبه مجازی به صورت پابلیک تعریف شده است، هر فردی که لینک جلسه را دراختیار داشته باشد می تواند به عنوان guest وارد جلسه شود منتها دسترسی توسط مدیر تایید می شود. لذا اگر چنانچه مشاهده کردید با وارد شدن به لینک ، یوزر نیم و پسورد می خواهد یعنی هنوز مدیر به شما اجازه ورود نداده است . به عبارتی block شده اید. 


5: افراد حتما بایستی با نام و نام خانوادگی کامل لاگین کنند. مثلا"Reza Karimi" صحیح است. R.K غلط است و مجوز ورود نخواهید گرفت.


6: موقع ورود ابتدا میکروفون را فعال کنید. سپس وب کم را فعال کرده و تصویر خود را share کنید.داوطلب حتما بایستی به صورت تصویری مصاحبه شود.


7: مصاحبه متأخرین فقط در روز پنجشنبه 10 تیر انجام می پذیرد و این زمان تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نخواهد بود. لیست اسامی به همراه زمانبندی به پیوست ارسال می گردد (پیوست 2). زمانبندی به صورت تقریبی با کمی تأخیر و تعجیل همراه خواهد بود. مقتضی است متقاضیان محترم حدأقل یک ساعت قبل از زمانبندی آماده باشند.


8: متقاضیان محترم حتما اتصال صحیح میکروفون و وب کم را قبل از ورود به جلسه آنلاین مصاحبه، بررسی نموده و از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل فرمائید.


9: لینک ورود به جلسات مصاحبه 👇  

لینک جلسه مصاحبه گروه آینده پژوهی و صنایع -پنجشنبه 10 تیر

لینک جلسه مصاحبه مجازی گروه مدیریت ورزشی- پنج شنبه 10 تیر

لینک گروه تلگرامی با حضور همه مصاحبه شوندگان- حتما عضو شوید

تلفن تماس کارشناس آقای مهندس مشیری - 02334521579


با آرزوی موفقیت 
مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی

پیوست ها
نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹