(اطلاعیه مهم ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری 1400( کارشناسی پیوسته


شرایط و نحوه ثبت نام

  
ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان محترم ،دانشگاه ایوان کی مفتخر است به عنوان بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی شرق تهران و جزو 5 دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور به انتخاب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در خدمت  شما عزیزان و جویندگان علم و دانش باشد. با در نظر گرفتن شرایط پاندمی ویروس کرونا، ابتدا با وارد شدن به لینک زیر نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمائید (حتما باید فرم تکمیل شود) و سپس برای تحویل مدارک  می توانید به یکی از دفاتر زیر ؛ از روز سه شنبه مورخ 6 مهر 1400 لغایت شنبه مورخ   10 مهر 1400  (جمعه 9 مهر 1400 هم دفاتر باز هستند) به یکی از سه آدرس زیر مراجعه فرمایید. 


                                                           
فرم ثبت نام الکترونیکی 


1) دفتر تهران به آدرس: خیابان پیروزی- ایستگاه صد دستگاه- بین خیابان محصل و عادلی- روبه روی مرکز تجاری کوه نور- جنب بانک پارسیان- پلاک 511_ زنگ 6  طبقه سوم -ساعت کار 9  تا 18- تلفن :36600336


2) دفتر پاکدشت به آدرس: پاکدشت-خیابان شهید مطهری-میدان ساعت-روبروی بانک سپه-ساختمان مهران-پلاک 233 طبقه 2 -ساعت کار 9 تا 18    تلفن:36015950


3)ایوان کی- بلوار آیت الله طالقانی - خیابان دانشگاه- مجتمع مرکزی دانشگاه ایوان کی- اداره آموزش

حضور شخص پذیرفته شده به همراه مدارک زیر در روز ثبت نام الزامی است.


v      مدارک لازم برای ثبت نام:


1. اصل یا گواهی موقت دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 (یا برای فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی (سالی واحدی) اصل یا گواهی موقت پیش دانشگاهی) به همراه 2 نسخه کپی

2. 

      2. اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام صفحات آنها

3.  شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری
تبصره: 12 قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری منحصرا برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در دانشگاه، برای آنان معافیت تحصیلی صادر میگردد.

4.  ریز نمرات تأییدشده  دانشجویانی که در مقطع دیپلم  یا پیش دانشگاهی تا حداکثر 31/06/1400 فارغ التحصیل می شوند.

(نکته مهم: آن دسته از افرادی که به دلایل مختلف آموزشی از جمله عدم قبولی در یک یا چند درس نمی توانند تا پایان شهریور 400 فارغ التحصیل شوند، با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشگاه ایوان کی برای ورود به دانشگاه از نیمسال دوم سال تحصیلی 401-400 اقدامات لازم را انجام دهند.)

v     شرایط دانشگاه1-دانشجویان در هر ترم از مزایای وام شهریه در چارچوب سهم تخصیصی از صندوق رفاه دانشجویان برخوردارخواهند شد.


2-کلیه  دانشجویان در طول تحصیل تحت پوشش بیمه حوادث قرار خواهند گرفت.


 3-  اعضای خانواده درجه 1 نیروهای مسلح؛ کارکنان آموزش وپرورش؛ کارکنان سازمان تربیت بدنی که قبولی در رشته های تربیت بدنی دانشگاه ایوانکی را کسب نمایند؛ مشمول 10 درصد تخفیف شهریه ثابت


4- دانشجویان با نسبت فامیلی درجه یک(برادری،خواهری،همسری،فرزندی) مادامی که به طور همزمان در این دانشگاه به تحصیل مشغول باشند، به هر کدام تا سقف 25 درصد تخفیف شهریه ثابت تعلق خواهد گرفت.


5- دانشجویانی که در دو مقطع متوالی در این دانشگاه تحصیل نمایند از 10 درصد تخفیف شهریه ثابت برخوردار می گردند.


6- با بازگشایی دانشگاه ها به صورت حضوری  دانشجویان هر روز از وعده غذایی گرم(ناهار) در سالن غذاخوری مجهز بهره مند می گردند. 


7- با هماهنگی که با پایانه شهر ایوان کی صورت گرفته ،سرویس ایاب و ذهاب از عمده میادین اصلی تهران و شهرهای مسیر برقرار می باشد.


8- دانشجویان از کتابخانه دیجیتال،کارت سلامت،سایت های مجهز رایانه ای و سیستم اطلاعات آموزشی مبتنی بر وب، بهره مند می گردند.


9- دانشجویان از اینترنت رایگان و دسترسی به منابع و پایگاه های اطلاعات علمی معتبر دنیا بهره مند می گردند.


  جهت کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی با امکانات دانشگاه به آدرس زیر بروید.


www.eyc.ac.ir/intro.html

 

 

آدرس: سه راه افسریه - اتوبان امام رضا (ع)- بعد از پاکدشت- شهر ایوان کی

تلفن تماس ضروری (از 8 الی14    :  (31432-023  (با پشتیبانی 30 خط و بدون اشغالی) 

تلفن همراه برای تماس اضطراری  09368408283

آدرس کانال دانشگاه eyc_uni@         

                                                                                                              


مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی

 


نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۴۰۰/۰v/۰۴